(+48) 61 611 00 16 (+48) 726 750 750 biuro@nowigo.pl

Producent elementów drewnianych

Zajmujemy się wytwarzaniem części konstrukcyjnych i elementów z różnego rodzajów drewna. Oferujemy Państwu zakup listewek, elementów do produkcji mebli, a także listew stelażowych i przeznaczonych do użycia na mikrowczepy.

Od wielu lat działamy na rynku i w branży, związanej z pozyskiwaniem surowca drzewnego na rozmaite potrzeby produkcyjne oraz przemysłowe.

Producent listew stelażowych i elementów meblowych

Listewki drewniane mogą być bardzo eleganckim uzupełnieniem podłogi oraz wykończenia w domu czy mieszkaniu. Tworzymy je w różnorodnych wariantach wymiarowych i formach, np. zaokrąglone. W zależności od użytego materiału, dostępne są także w każdym odcieniu – od jasnych, poprzez klasyczne z widocznymi słojami, aż po zupełnie ciemne i stonowane. Nasze produkty sprawdzają się ponadto do mikrowczepów i wykonywania połączeń stolarskich.

Nasza oferta

Fryzy liściaste i iglaste

Wśród naszych wyrobów znajdują się strugane, jak i w formie surowej oraz w rozmaitych przekrojach, fryzy z drzew liściastych oraz iglastych.

Listwy meblowe

Oferujemy Państwu precyzyjnie wykonane elementy wykończeniowe, jak i konstrukcyjne, w postaci listew do stelaża, do mebli, jak i wersji progowych do paneli podłogowych.

Mikrowczepy

Oferujemy fryzy, listwy oraz elementy drzewne na mikrowczepy w szerokie gamie wymiarów oraz bogatej ofercie produktowej

Jesteśmy laureatami prestiżowych nagród